Dior Homme Sport Very Cool Spray EDT 100ml за Мъже БЕЗ ОПАКОВКА
Описание
Dior Homme Sport Very Cool Spray е очарователен цитрусов аромат, в който можете да усетите свежите и дори леко пикантни нотки от подправки. Уханието е лансирано през 2017-та година и е своеобразен наследник на Sauvage Very Cool Spray. Парфюмеристът, който работи над създаването на аромата е италианецът Francois Demachy.
Dior Homme Sport Very Cool Spray е изключително свежо и закачливо ухание, подходящо за топлите месеци от годината. Ароматът на модната къща създава усещане за жизнерадост и енергичност, благодарение на цитрусовите връхни нотки от червен портокал, грейпфрут и бергамот. Нотките от круша създават лека закачливост, а розмаринът и лавандулата балансират уханието на модна къща Dior.
Воден от усещането за динамичен начин на живот, парфюмеристът Francois Demachy завърша аромата с топлите и дълбоки нотки на кедър и сандалово дърво, които ще ви накарат да се почувствате сякаш в прегръдката на любим човек при нанасянето на уханието.
Връхни нотки: грейпфрут, червен портокал, цитрон, бергамот, круша, розмарин, лавандула
Средни нотки: розов пипер, индийско орехче, джинджифил, смола
Базови нотки: ванилия, кехлибар, сандалово дърво, кедър, ветивер
Ароматът е лансиран през 2017 година.